PL GB
 
 
:
:
O Nas

Firma Comparables świadczy wysokiej jakości usługi wyceny nieruchomosci komercyjnych, projektów deweloperskich i gruntów inwestycyjnych w całej Polsce. Naszą pracę wykonujemy kompetentnie i terminowo, spełniając wymagania i standardy zarówno klientów korporacyjnych jak i inwestorów indywidualnych. Zrozumienie potrzeb klienta, profesjonalizm oraz jakość wykonanej pracy są dla nas priorytetem. Oferujemy także usługi doradztwa i analizy rynku nieruchomości.

Dodatkowo, prowadzimy pierwszą w kraju bazę transakcji nieruchomości komercyjnych Comparables.pl, zwiększając tym samym transparentność rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Firma Comparables powstała w 2010 roku. Zespół Comparables stanowią uprawnieni Rzeczoznawcy Majątkowi, zarządzani przez Katarzynę Dawidowicz REV MRICS, Rzeczoznawcę majątkowego upr. nr 4890.

 

Katarzyna Dawidowicz REV MRICS

Katarzyna Dawidowicz jest uprawnionym rzeczoznawcą majątkowym (upr. nr 4890), członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (MRICS) oraz posiada tytuł Recognised European Valuer, nadany przez TEGoVA / PFVA.

Katarzyna Dawidowicz jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku MIESI oraz Sheffield Hallam University, w dziedzinie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami. Ukończyła także studia podyplomowe w dziedzinie Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej, oraz szkolenie bankowe organizowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych i Związek Banków Polskich (ZBP).

Katarzyna posiada ponad 14 lat dowiadczenia zawodowego w sektorze wyceny, analizy rynku i doradztwa w dziedzinie nieruchomosci komercyjnych. Jest autorem i wspolautorem ponad 600 wycen nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych hotelowych i projektów mieszkaniowych, w tym kilku portfeli nieruchomości komercyjnych dla polskich jak i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, których wartość można w przybliżeniu oszacować na około pięć miliardów Euro. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje wycenę nieruchomości komercyjnych i gruntów inwestycyjnych na terenie całego kraju, o zróżnicowanym poziomie skomplikowania zagadnień prawnych i ekonomicznych, dla szerokiej gamy klientów korporacyjnych.

Katarzyna jest Prezesem Zarządu w spółce Comparables Sp. z o.o.

 

Oferta Comparables obejmuje świadczenie wysokiej jakości usług związanych z wyceną nieruchomości, doradztwem w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, gruntów inwestycyjnych oraz badania rynku.