PL GB
 
 
:
:
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - FAQ

Czy mogę uzyskać darmowy dostęp próbny do bazy?
 
Przez wzgląd na wartość naszych danych, nie oferujemy darmowego dostępu próbnego. Możemy natomiast zaoferować darmowy dostęp do wersji demonstracyjnej bazy. Wystarczy, że zarejestrujesz się w sekcji „Rejestracja”

Jak mogę sprawdzić nowe transakcje wprowadzone do bazy?

Najnowsze transakcje z łatwością można odnaleźć za pomocą klawisza funkcyjnego “Przeszukaj bazę”.
 
Jak mogę nauczyć się obsługi bazy?
 
Baza danych jest bardzo przyjazna użytkownikowi i intuicyjna. W razie potrzeby użytkownik może otrzymać instrukcję obsługi oraz dodatkowo nasze wparcie i krótkie szkolenie z obsługi systemu, bez dodatkowych kosztów.

Czy mogę zapisać dane o transakcji?

Tak, abonent ma możliwość zapisania w formie dokumentu PDF
danych o transakcji, takich jak: typ nieruchomości, położenie, mapa, cena transakcyjna i data, nazwa kupującego i sprzedającego, cena w PLN i EUR w przeliczeniu na m kw. oraz zdjęcie nieruchomości.

Czy mogę wykupić dostęp do pojedynczej informacji o transakcji?
 
Abonament jest sprzedawany na okres roku. Jednakże możemy przygotować dopasowany do szczególnych potrzeb Klienta raport dotyczący wybranej nieruchomości komercyjnej w Polsce, włączając w to informacje o hipotekach oraz transakcjach.

Prosimy o kontakt w celu omówienia warunków przygotowania specjalnego zamównia.

Czy mogę udostępnić innym użytkownikom mój login i hasło dostępu?
 
Abonent nie może dzielić się swoim dostępem do bazy z osobami trzecimi. Każdy abonament jest przeznaczony do użytkowania na jednym komputerze. W przypadku udostępnienia hasła osobom niepowołanym, Abonent jest zobligowany do niezwłocznego poinformowania o tym fakcie zespół Comparables.pl